listopad1

nutka żalu w sercu

dodano: 1 listopada 2009 przez April211


Odkąd poszłam do pracy mąz zaczał się zajmować mała karmi ją przewija obawiałam sie strasznie tego że mała która już i tak mało je przestanie jesć całkowicie jak ja nie będe w domu jednak córka pokazała że mamusia jest jej nie potrzebna wsuwa wszystko co tatuś jej zrobi i zjadła w końcu ostatniego tygodnia wiecej niż przez ostatani rok. Jestem w szoku  bardzo się ciesze jednak w sercu czuje ukłucie żalu że ja się tak starałam a mężowi to przysżło z łatwościa.....
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
Cleo_80 1 listopada 2009 Cleo_80 napisała:

Oj co Ty opowiadasz ?? Jak mamusia niepotrzebna ?? Pewnie , że potrzebna. A Ty się ciesz , że tatuś tez potrafi zająć się dzieckiem. Niektóre mamy mają na głowie i pracę i dom a mąż ma wszystko gdzieś. Bardzo fajnie , że dziecko ma dobry kontakt z tatą .


zgłoś
April211 1 listopada 2009 April211 napisała:

niby mam powod by sie cieszyc ale tak mi smutno


Pokaż pozostałe komentarze 1 ›
zgłoś
gonrad 2 listopada 2009 gonrad napisała:

Wiesz kochana może po prostu przyszedł moment, że nabrała apetytu, a może tata się tak bardzo nie przejmował jej jedzeniem znaczy niejedzeniem i w związku z tym opór córci zelżał. Może też w ten sposób (znaczy jedzeniem) odreagowuje tęsknotę za Tobą. To byłoby dla niej nienajlepiej w sumie. Nie przejmuj się, moja Ola w domu jeść nie chciała a w przedszkolu wsuwała wszystko. Urosła zdrowa i piękna ;-). Już niepamietam o tym jej niejedzeniu.


zgłoś
wizazystka 2 listopada 2009 wizazystka napisała:

Kochana :*** Jesteś najwspanialszą mamą na świecie, a mała na pewno je z tęsknoty jak każda kobieta ;))))